-
Suzuki Vx 800
+1.299 €
ursprünglicher Preis :
1.4991.299 €
ursprünglicher Preis :
1.499suzuki vx800Details12.10.2026
BRANDENBURG-
800 cc
-
60.507 Km
-
1995
-
-
-
14612
-
-
Suzuki Vx 800
+1.800 €
-
Suzuki Vx 800
+1.100 €
ursprünglicher Preis :
1.1501.100 €
ursprünglicher Preis :
1.150sehr schöne suzuki vx800 tüv bei kauf neuDetails29.08.2026
SACHSEN-ANHALT-
800 cc
-
73.200 Km
-
1994
-
-
-
39118
-
-
Suzuki Vx 800
+850 €
ursprünglicher Preis :
1.100850 €
ursprünglicher Preis :
1.100suzuki vx800Details16.05.2025
SACHSEN-
800 cc
-
90.540 Km
-
1992
-
-
-
04299
-
-
Suzuki Vx 800
+1.258 €
-
Suzuki Vx 800
+1.250 €
-
Suzuki Vx 800
+2.190 €
2.190 €
suzuki vx800, mega zustand! erst 7667km, service, reifen, tüv neuDetails14.08.2026
SCHLESWIG-HOLSTEIN-
800 cc
-
7.667 Km
-
1992
-
-
-
24625
-
-
Suzuki Vx 800
+1.200 €
-
Suzuki Vx 800
+1.200 €
-
Suzuki Vx 800
+700 €
ursprünglicher Preis :
800700 €
ursprünglicher Preis :
800suzuki vx800 bastlerfahrzeugDetails28.02.2026
HESSEN-
800 cc
-
43.739 Km
-
1993
-
-
-
34379
-
-
Suzuki Vx 800
+1.250 €
ursprünglicher Preis :
1.3001.250 €
ursprünglicher Preis :
1.300suzuki vx800 tüv 5-2028Details18.09.2026
SCHLESWIG-HOLSTEIN-
800 cc
-
67.500 Km
-
1995
-
-
-
24214
-
-
Suzuki Vx 800
+960 €
ursprünglicher Preis :
685960 €
ursprünglicher Preis :
685suzuki vx800Details04.10.2026
BAYERN-
800 cc
-
88.808 Km
-
1991
-
-
-
90542
-
-
Suzuki Vx 800
+1.400 €
-
Suzuki Vx 800
+1.300 €
1.300 €
suzuki vx800 vs51b mit historieDetails09.08.2026
NIEDERSACHSEN-
800 cc
-
86.652 Km
-
1992
-
-
-
49661
-
-
Suzuki Vx 800
+1.000 €
ursprünglicher Preis :
1.0501.000 €
ursprünglicher Preis :
1.050suzuki vx800Details07.04.2026
NORDRHEIN-WESTFALEN-
800 cc
-
50.596 Km
-
1990
-
-
-
59581
-
-
Suzuki Vx 800
+1.000 €
ursprünglicher Preis :
1.2001.000 €
ursprünglicher Preis :
1.200suzuki vx800 – bj. 92 – tüv bis 02/2028 – guter zustandDetails03.07.2026
BAYERN-
800 cc
-
26.762 Km
-
1992
-
-
-
97318
-
-
Suzuki Vx 800
+1.715 €
-
Suzuki Vx 800
+3.431 €
-
Suzuki Vx 800
+2.630 €
2.630 €
zarezerwowany motocykl z wozkiem bocznym z koszem suzuki vx800 kraków krowodrzaDetails21.10.2026
POLEN-
800 cc
-
-
-
1991
-
-
-
-
-
-
Suzuki Vx 800
+1.372 €
ursprünglicher Preis :
1.7151.372 €
ursprünglicher Preis :
1.715suzuki vx800 1994 bieganówDetails29.08.2026
POLEN-
800 cc
-
-
-
1994
-
-
-
-
-
-
Suzuki Vx 800
+1.029 €
ursprünglicher Preis :
1.1431.029 €
ursprünglicher Preis :
1.143suzuki vx800 prywatnie, doposażony, turystyczny, po serwisie, gotowy do jazdy, komplet kufrów, 1990r., 68kkm, trzebnicaDetails24.07.2026
POLEN-
800 cc
-
-
-
1990
-
-
-
-
-
-
Suzuki Vx 800
+1.052 €
-
Suzuki Vx 800
+1.100 €
-
Suzuki Vx 800
+600 €
ursprünglicher Preis :
900600 €
ursprünglicher Preis :
900suzuki vx800Details08.09.2026
BADEN-WURTTEMBERG-
800 cc
-
38.525 Km
-
1991
-
-
-
97999
-