-
Ducati Multistrada v4 rally
+27.490 €
27.490 €
ducati multistrada v4 rally garantie ever red 12/2029 kit 3 bagages modèle 2026Details25.09.2026
FRANKREICH-
1.200 cc
-
3.066 Km
-
2025
-
-
-
57070
-
-
Ducati Multistrada v4 rally
+21.000 €
-
Ducati Multistrada v4 rally
+17.290 €
17.290 €
ducati multistrada v4 rally travel adventure 2023 1er mainDetails22.09.2026
FRANKREICH-
1.200 cc
-
38.559 Km
-
2023
-
-
-
51420
-
-
Ducati Multistrada v4 rally
+25.600 €
ursprünglicher Preis :
28.00025.600 €
ursprünglicher Preis :
28.000ducati multistrada rallye full aventure black ss garantie constructeur 03/2028Details27.04.2026
FRANKREICH-
1.200 cc
-
7.666 Km
-
2024
-
-
-
59380
-
-
Ducati Multistrada v4 rally
+19.500 €
ursprünglicher Preis :
21.70019.500 €
ursprünglicher Preis :
21.700ducati multistrada v4 rally full option – 2023 – 12000 km – full options & bagagerieDetails08.06.2026
FRANKREICH-
-
-
13.000 Km
-
2023
-
-
-
21121
-
-
Ducati Multistrada v4 rally
+24.990 €
24.990 €
multistrada v4 rally travel&radarDetails11.09.2026
FRANKREICH-
1.200 cc
-
4.887 Km
-
2025
-
-
-
21000
-
-
Ducati Multistrada v4 rally
+24.990 €
24.990 €
multistrada v4 rally / garantie 2029Details04.09.2026
FRANKREICH-
1.200 cc
-
5.777 Km
-
2025
-
-
-
21000
-
-
Ducati Multistrada v4 rally
+31.990 €
31.990 €
multistrada v4 rally full / garantie 2030Details21.08.2026
FRANKREICH-
1.200 cc
-
2.797 Km
-
2026
-
-
-
21000
-
-
Ducati Multistrada v4 rally
+24.590 €
ursprünglicher Preis :
25.99024.590 €
ursprünglicher Preis :
25.990multistrada v4 rally garantie 2029Details16.10.2025
FRANKREICH-
-
-
3.709 Km
-
2025
-
-
-
21000
-
-
Ducati Multistrada v4 rally
+21.500 €
-
Ducati Multistrada v4 rally
+19.900 €
ursprünglicher Preis :
20.50019.900 €
ursprünglicher Preis :
20.500ducati multistrada v4 rally radar - full options - 9 200 kmDetails19.08.2026
FRANKREICH-
1.200 cc
-
9.200 Km
-
2023
-
-
-
89710
-
-
Ducati Multistrada v4 rally
+13.500 €
ursprünglicher Preis :
14.50013.500 €
ursprünglicher Preis :
14.500ducati multistrada v4 rallyDetails06.07.2026
FRANKREICH-
-
-
76.025 Km
-
2023
-
-
-
77000
-
-
Ducati Multistrada v4 rally
+14.990 €
ursprünglicher Preis :
15.990 -
Ducati Multistrada v4 rally
+14.990 €
ursprünglicher Preis :
15.99014.990 €
ursprünglicher Preis :
15.990ducati multistrada v4 rally travel radar wheel spoked 2023 1158 cm3 | moto trail | 50 316 km | rouge | 77240 vert st denisDetails01.07.2026
FRANKREICH-
1.200 cc
-
50.316 Km
-
2023
-
-
-
77240
-
-
Ducati Multistrada v4 rally
+25.990 €
ursprünglicher Preis :
27.50025.990 €
ursprünglicher Preis :
27.500ducati multistrada v4 rally 2024 1158 cm3 | moto routière | 5 200 km | noir | 71100 chalon sur saoneDetails09.06.2026
FRANKREICH-
1.200 cc
-
5.200 Km
-
2025
-
-
-
71100
-
-
Ducati Multistrada v4 rally
+13.950 €
13.950 €
ducati multistrada v4 rally full optionDetails19.10.2026
FRANKREICH-
1.200 cc
-
41.500 Km
-
2023
-
-
-
73000
-
-
Ducati Multistrada v4 rally
+24.290 €
ursprünglicher Preis :
26.39024.290 €
ursprünglicher Preis :
26.390ducati multistrada v4 rally garantie jusqu'au 29/10/2027 1158 cm3Details17.03.2025
FRANKREICH-
1.200 cc
-
5.300 Km
-
2023
-
-
-
73490
-
-
Ducati Multistrada v4 rally
+24.290 €
ursprünglicher Preis :
26.39024.290 €
ursprünglicher Preis :
26.390v4 rallyDetails14.03.2025
FRANKREICH-
-
-
5.300 Km
-
2023
-
-
-
73490
-
-
Ducati Multistrada v4 rally
+19.000 €
-
Ducati Multistrada v4 rally
+21.990 €
ursprünglicher Preis :
22.65021.990 €
ursprünglicher Preis :
22.650multistrada v4 rallyDetails15.05.2026
FRANKREICH-
-
-
11.060 Km
-
2023
-
-
-
69570
-
-
Ducati Multistrada v4 rally
+27.490 €
27.490 €
ducati multistrada v4 rally travel radarDetails01.10.2026
FRANKREICH-
1.200 cc
-
2.000 Km
-
2026
-
-
-
38400
-
-
Ducati Multistrada v4 rally
+25.990 €
ursprünglicher Preis :
26.99025.990 €
ursprünglicher Preis :
26.990ducati multistrada v4 rallyDetails07.11.2025
FRANKREICH-
-
-
9.800 Km
-
2025
-
-
-
63170
-
-
Ducati Multistrada v4 rally
+9.900 €
ursprünglicher Preis :
10.9009.900 €
ursprünglicher Preis :
10.900ducati multistrada v4 rallyDetails30.09.2026
FRANKREICH-
-
-
22.000 Km
-
2023
-
-
-
26250
-
-
Ducati Multistrada v4 rally
+25.390 €
ursprünglicher Preis :
25.490