-
Aprilia Pegaso 650 pegaso
+1.199 €
-
Aprilia Pegaso
+1.349 €
-
Aprilia Pegaso 650 pegaso
+1.199 €
-
Aprilia Pegaso
+2.130 €
ursprünglicher Preis :
2.3992.130 €
ursprünglicher Preis :
2.399aprilia pegaso, 650, top zust, tüv neuDetails09.09.2026
BAYERN-
650 cc
-
35.800 Km
-
1999
-
-
-
92358
-
-
Aprilia Pegaso 650 pegaso
+3.299 €
-
Aprilia Pegaso 650 pegaso
+1.500 €
-
Aprilia Pegaso
+2.450 €
-
Aprilia Pegaso 650 pegaso
+1.550 €
ursprünglicher Preis :
1.6001.550 €
ursprünglicher Preis :
1.600aprilia pegaso 650Details31.07.2026
BAYERN-
650 cc
-
14.642 Km
-
1999
-
-
-
83454
-
-
Aprilia Pegaso 650 pegaso
+1.200 €
ursprünglicher Preis :
1.4001.200 €
ursprünglicher Preis :
1.400aprilia pegaso 650 sehr gute gepflegte motorrad.Details17.10.2026
BAYERN-
650 cc
-
42.222 Km
-
1999
-
-
-
87700
-
-
Aprilia Pegaso 650 pegaso
+900 €
-
Aprilia Pegaso 650 pegaso
+Unb.
Unb.
aprilia pegaso 650 voor onderdelen met papieren (m2441449879)Details25.09.2026
BELGIEN-
650 cc
-
25.150 Km
-
1999
-
-
-
2620
-
-
Aprilia Pegaso 650 pegaso
+2.144 €
ursprünglicher Preis :
2.5722.144 €
ursprünglicher Preis :
2.572aprilia pegaso 650 enduro tourer, frisch ab mfk canton zoug -Details12.08.2026
SCHWEIZ-
650 cc
-
20.100 Km
-
1999
-
-
-
6318
-
-
Aprilia Pegaso 650 pegaso
+1.500 €
-
Aprilia Pegaso 650 pegaso
+1.608 €
-
Aprilia Pegaso 650 pegaso
+1.915 €
-
Aprilia Pegaso 650 pegaso
+1.586 €
-
Aprilia Pegaso
+2.732 €
-
Aprilia Pegaso
+1.500 €
-
Aprilia Pegaso 650 pegaso
+1.929 €
-
Aprilia Pegaso 650 pegaso
+1.400 €
ursprünglicher Preis :
1.5001.400 €
ursprünglicher Preis :
1.500apriliaDetails14.06.2026
ITALIEN-
650 cc
-
55.000 Km
-
1999
-
-
-
23854
-
-
Aprilia Pegaso 600 pegaso
+980 €
-
Aprilia Pegaso 650 pegaso
+980 €
-
Aprilia Pegaso 650 pegaso
+1.450 €
-
Aprilia Pegaso 650 pegaso
+980 €